mgr inż. ogrodnictwa Jakub Górski

Ponad 10 lat doświadczenia na rynku

Posiadamy wykształcenie kierunkowe oraz duże doświadczenie w branży, które w połączeniu z pasja pozwalają nam na tworzenie ciekawych aranżacji ogrodów czy innych terenów zieleni.

Jako jedna z nielicznych firm na rynku przygotowujemy w pełni profesjonalne projekty po dokładnej analizie terenu i oczekiwań klientów co w efekcie końcowym daje 100% satysfakcji.

Współpracujemy z wieloma szkółkami i centrami ogrodniczymi na terenie całego kraju, przez co sadzone przez nas rośliny pochodzą z najlepszego materiału szkółkarskiego.

Dysponujemy dużym wyborem materiałów ( kamień naturalny i kostka brukowa).

Posiadamy profesjonalny sprzęt do zakładania terenów zieleni i pielęgnacji ogrodów oraz do budowy wszelkich powierzchni utwardzonych.

Podsumowując nie ma praktycznie żadnej rzeczy, której nie bylibyśmy w stanie wykonać u Państwa w ogrodzie. Wykonujemy wszystko od A do Z… Począwszy od całej infrastruktury podziemnej ( instalacja oświetlenia, nawodnienia oraz drenaże i odwodnienia ) poprzez sadzenie roślin, zakładanie trawników, budowę oczek wodnych i kaskad, skalników, ścieżek, podjazdów, tarasów… itp. , a skończywszy na pielęgnacji i utrzymaniu tego co u Państwa stworzyliśmy.

Gorąco zapraszamy do współpracy