mgr inż. ogrodnictwa Jakub Górski

Ponad 15 lat doświadczenia

Zobacz galerię

Projektowanie ogrodu wymaga zachowania określonych zasad, aby realizacja była spójną, funkcjonalną i zachwycającą całością. Względy estetyczne muszą iść w parze z oczekiwaniami użytkownika, który będzie cieszył się ogrodem na co dzień. Niezależnie czy jest to ogród nowoczesny, minimalistyczny czy klasyczny, musi zapewniać maksymalny komfort i wygodę.

Jednym z wybieranych z naszej oferty rozwiązań jest ogród z basenem. Taka realizacja wymaga bardzo przemyślanej i spójnej koncepcji z powierzchnią mieszkalną, aby tworzyć funkcjonalną i doskonałą całość. Budowa basenu wymaga również utrzymania określonych parametrów technicznych, które pozwolą zachować pełne bezpieczeństwo użytkowników.

Nasza usługa gwarantuje w pełni profesjonalną realizację w zakresie doradztwa, projektu oraz realizacji, w zależności od indywidualnych potrzeb klienta. Jeśli planują Państwo budowę ogrodu z basenem, zapewniamy kompleksową realizację od koncepcji do w pełni użytkowej przestrzeni.

W realizacji ogrodu z basenem zwracamy szczególną uwagę na walory estetyczne przestrzeni. Często projekt otwartego basenu w ogrodzie powstaje równolegle z projektem domu, co ułatwia stworzenie spójnej całości. Jeśli jednak budowa Państwa domu jest już zakończona, a ogród jeszcze nie powstał, nasza firma stworzy projekt ogrodu z basenem, który będzie tworzył idealną całość mieszkalno-wypoczynkową.

Wszelkie elementy dekoracyjne i styl ogrodu z basenem jest projektowany ściśle we współpracy z klientem. Klienci najczęściej decydują się na ogród klasyczny lub nowoczesny, z wykorzystaniem naturalnych walorów ogrodu. Użycie naturalnych materiałów i określonej roślinności pozwala na spełnienie oczekiwań naszych klientów, przy jednoczesnym zachowaniu nowoczesnych trendów i założonego stylu.

Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta. Wieloletnie doświadczenie, specjalistyczna wiedza oraz liczne realizacje gwarantują, że na każdym etapie współpracy otrzymają Państwo profesjonalne wsparcie i usługę na najwyższym poziomie, a efekt będzie zachwycający.