mgr inż. ogrodnictwa Jakub Górski

Ponad 10 lat doświadczenia na rynku

Ogrody Marzeń to przede wszystkim zakładanie oraz projektowanie ogrodów w Poznaniu. Nasze siedziba znajduje się w mieście Poznań i jest to lokalizacja, wokół której nasze prace odbywają się zdecydowanie najczęściej. Nie wykluczamy rzecz jasna Klientów z pozostałych terenów Polski jednak to dzięki mieszkańczom Poznania oraz ich ogrodom udaje nam się prowadzić nasze przedsiębiorstwo.

Zakładanie ogrodów jest absolutnie naszą domeną. Począwszy od zaprojektowania, a skończywszy na realizacji nasze ogrody spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów miasta Poznań oraz okolic. Projektowanie ogrodów jest naszą wielką pasją dlatego już teraz zapraszamy wszystkich do współpracy, która z całą pewnością satysfakcjonować będzie Państwa jak i naszą firmę, bowiem to właśnie zadowolenie Klienta jest dla nas najważniejsze.

Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z realizacjami jakie mieliśmy przyjemność wykonać dla naszych Klientów. W dziale Realizacje PRZED/PO znaleźć można bardzo dużą galerię, w której zamieściliśmy zdjęcia projektowanych ogrodów.

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie projektowania jak i zakładania ogrodów. Naszym Klientom oferujemy również usługi brukarskie jak i również profesjonalne murki oporowe.

Jeżeli chcecie Państwo mieć swój własny, piękny ogród marzeń, prosimy o kontakt tel. w celu umówienia się na spotkanie, na którym przedstawimy nasze dotychczasowe projekty i zaproponujemy naszą koncepcje dla Państwa.