mgr inż. ogrodnictwa Jakub Górski

Ponad 10 lat doświadczenia na rynku

W Polsce powstaje coraz więcej firm zajmujących się układaniem kostki brukowej - generalnie trudniących się usługami brukarskimi. Często są to jednak firmy z niewielkim doświadczeniem lub takie, które zajmują się wyłącznie brukiem. Nasza firma to coś więcej niż usługi brukarskie. Zajmujemy się bowiem pełnym zagospodarowaniem terenów zieleni - począwszy od projektowania a skończywszy na wykończeniu każdego elementu ogrodu. Wieloletnie doświadczenie oraz zgrana załoga pozwala nam osiągać najlepsze rezultaty naszej pracy. Na naszej stronie internetowej udostępniliśmy mnóstwo zdjęć z naszych realizacji aby każdy Klient, który nie jest jeszcze pewny współpracy z Nami mógł zobaczyć na co nas stać.

Świadczymy wszelkiego rodzaju usługi brukarskie na terenie miasta Poznań, okolic jak i również na terenie całego kraju i w ostatnim czasie W zakresie prac znaleźć można:

  • budowę ścieżek,
  • budowę ciągów pieszych
  • budowę ciągów pojazdów
  • usługi brukarskie na parkingach

Brukarstwo jest usługą, dzięki której nasze nasza praca staje się bardziej kompleksowa. Zakładanie oraz projektowanie ogrodów bardzo często wymaga skorzystania z usług dodatkowych fachowców odpowiedzialnych za usługi brukarskie. Z naszą firmą nie ma potrzeby kontaktowania się z firmami, które układają kostki czy bruk, ponieważ w obrębie naszej działalności znajduje się usługa brukarstwa. Usługę tą wykonujemy z pełną starannością oraz zgodnie z życzeniami Klienta, gdyż to właśnie Klient jest dla nas najważniejszy.

Nawierzchnie utwardzone wykonujemy z kostki brukowej (przeróżne rodzaje materiałów firm takich jak: Poz-bruk, Libet, Kaczmarek, Bruk-bet, Drog-bruk itp.) oraz kamienia naturalnego (kostka granitowa oraz płyty łamane)

W swojej ofercie mamy także budowę tarasów, schodów oraz murków oporowych.

Usługi brukarskie realizujemy na terenie Poznania, ale także w całym kraju. Sami projektujemy układ nawierzchni. Służymy pomocą w doborze odpowiednich materiałów (kolorystyka, wielkość, przeznaczenie), tak więc jeśli zastanawiasz się nad wyborem firmy warto skontaktować się z nami. Szybko przekonasz się, że oferowane przez nas usługi brukarskie stoją na nawyżjszym poziomie.

Gorąco zachęcamy do współpracy.

Nasza terminowość, fachowość i rzetelność zagwarantuje Państwu 100% zadowolenia, usługi brukarskie są naszą pasją, skontaktuj się już dzisiaj z firmą Ogrody Marzeń - Poznań.

Zapraszamy też do działu opisującego ogrody nowoczesne naszego wykonania czy też usługi pielęgnacji ogrodów.